Skocz do zawartości

skrzynia Basowa + wzmacniacz jaką wybrać?


Recommended Posts

Witam mam 400zł i chce kupić skrzynie basową do samochodu którą wybrać?
MacAudio MP130BP Plexi +MPX2000 http://www.allegro.pl/item1025946767_magna...00_wroclaw.html sorki że z allegro
czy
MAGNAT SKRZYNIA B33 800W + WZMACNIACZ MAGNAT 22 HQ http://www.allegro.pl/item1019858560_skrzy...hq_komplet.html
skrzynia basowa będzie grała w aucie Opel Vectra B caravan a z biegiem czasu Bmw e46 sedan
radio:
JVC KD-G411 Max. moc wyjściowa: 50W x 4 więcej danych nie podam bo nie znam.
mam pytanie co do tych zestawów bo z czego słyszałem że macaudio i magnat to to samo, którą z tych wybierać?
czy może jakieś inny zestaw w tej cenie?
Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
aha to dzięki Ci bardzo za szybką odpowiedź raczej zdecyduje się na zestaw Magnata;)
Pozdrawiam;)

aa i mam jeszcze jedno głupie pytanie
jak taki sprzęt podłączyć żeby grało i żeby nie rozładowało mi akumulatora podczas wyłączonego silnika,tzn pod radio podłącze to tylko zasilenia wzmacniacza? Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź, zamiast tworzyć jeden post pod drugim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie troche pogra, ale akumulator to zwykła bateria jak ją wyczerpiesz to padnie i na to rady nie ma, nie są to duże obciążenia ale jak bedziesz grał na 3/4 gwizdka mogą pojawić się kłopoty - nie radze tak testować ani sprawdzać.
Poczytaj w sieci to tanie popularne zestawy, pytanie o te "subwoofery" padaja często od długiego czasu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...