Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema

To tak mam głośniki z5500 podłączone do x-fi xtereme music. Głośniki włączają się normalnie (widać wszystko na panelu od z5500), ale gdy w win7 próbuje włączyć byle jaka muzykę głośniki nie wydaja z siebie jakiegokolwiek dźwięku. Głośniki podłączyłem pod telefon i ps3 i tu tez dupa.
Sprawdzałem wszystkie wejścia tj. optyczne, zwykle, i kablem coax.

Napisałem ten post na rożnych forach lecz jeszcze na zadnym nie zdołali mi pomoc ;/

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jedno pytanie: czy podłączając ps3 kablem optycznym sprawdzałeś, czy w ustawieniach ps3 wyjście dla dźwięku jest poprawnie ustawione? Poza tym, czy Z 5500 ma automatyczną detekcję sygnału, czy trzeba wybierać ręcznie???? Na jednym z forów znalazłem coś takiego:

"Miałem podobny problem ale sobie poradziłem. Po pierwsze musi być kabelek cyfrowy lub optyczny. Gdy masz już takowy podłączony to przy wyłączonym panelu logitecha ( ma się świecić przycisk na czerwono ) przytrzymaj na jkaieś 5 sek dwa lewe guziczki razem. Pojawi się napis detect ON ( drugi raz przytrzymasz bdzie na off i t d.) Oczywiscie zostawiasz na ON."

W tym przypadku chodziło o problem z DTS, ale może w ten sposób można również automatycznie wybrać każdy inny rodzaj sygnału.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...