Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
brozdzik

piosenka

Recommended Posts

Ostatnio na programie Trace widziałem fajny teledysk, ale niestety nie wiem kto był wykonawca i jaki był tytuł i jeżeli ktoś z was wie co to mogła być za piosenka to nie pogniewałbym się jak by mi napisał icon_smile.gif . A teraz napisze trochę o tym teledysku hehe piosenka była po angielsku, spiewał ja taki "średni" murzyn heh, piosenka była raczej wolna, i na końcu był napis "to be continued". Może ktoś wie ?icon_biggrin.gif:D Z góry dzięki icon_smile.gif

Cytat

spiewał ja taki "średni" murzyn

Mógłbyś dokładniej opisać tego murzyna. Miał jakieś znaki szczególne, tatuaże, blizny. Jak był ubrany i jaka była jego rola w tym teledysku, oprócz śpiewania.

Hilary Duff to raczej nie była hehe icon_biggrin.gif A ten murzyn podobny był do Lil Romeo,a może to był on, ale jak oglądałem jego teledyski to żaden nie pasował, ale na pewno wszystkich nie widziałem...tatuaży ani znaków szczególnych nie pamiętam, ale wiem ze miał takie jakby warkoczyki właśnie coś takiego jak Lil romeo...

Cytat

Hilary Duff to raczej nie była hehe icon_biggrin.gif A ten murzyn podobny był do Lil Romeo,a może to był on, ale jak oglądałem jego teledyski to żaden nie pasował, ale na pewno wszystkich nie widziałem...tatuaży ani znaków szczególnych nie pamiętam, ale wiem ze miał takie jakby warkoczyki właśnie coś takiego jak Lil romeo...

Zapewne masz rację, Hillary Duff to było pierwsze skojarzenie. Ale musiaoaby wcześniej zmienić płeć icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować