Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek2s

Słuchawki douszne/dokanałowe do 100-150zł

Recommended Posts

Yo. Jestem tu nowy, jeśli piszę w złym miejscu, prosze o przeniesienie. Szukałem trochę w temacie, jednak nie znalazłem nic poza fermentem..
Wiem, że w tej cenie nie mogę liczyć na wiele, jednak chciałbym zainwestować te pieniądze jak najlepiej. Mam już porządne słuchawki studyjne do odsłuchu ale potrzebuję poręcznych pchełek do słuchania muzyki głównie na siłowni i w drodze do domu, stąd mały fundusz, zwyczajnie szkoda mi na nie kasy ;]
Jeśli chodzi o moje wymagania, zależy mi na dobrym basie i zwyczajnie jakości, szczegółowości dźwięku, nie siedzę w temacie na tyle aby potrafić konkretniej się określić ;] Muzyka jakiej słucham to głównie rap, ale nie można tego tak teoretyzować bo wykonawcy tacy, jak L.U.C czy Ńemy nijak mają się do ram tej muzyki, nie jestem ortodoksyjnym słuchaczem, poza tym często leci tez Rise Against (tu też klasyfikacja bywa różna, najczęściej określa się ich mianem Punk Rocka lub Hardcore Rocka). Chciałbym abyście podali mi swoje typy jak najlepszych słuchawek do 100zł i do 150zł, ze względu na to, że nie wiem jeszcze jakim dokładnie funduszem będę dysponował po wykonaniu najbliższych inwestycji ;]

Czekam niecierpliwie na Wasze propozycje icon_smile.gif
Pozdrawiam

Z czym to ma grac? Ja aktualnie uzywam grajka przenosnego Sansa z dokami Sony EX-50LP za 50zl i powiem szczeze ze graja te zabawki jak system stereo za kilka tysiecy. Moj domowy sprzet tak poprostu nie gra. O ile wogole mozna porownywac granie ze sluchawek do kolumn.

Mam sporo odtwarzaczy ale korzystam głównie z MP3 Grundiga (nie znam modelu, odkupiłem od kolegi) i SE Xperia X10 Mini Pro. Po wypłacie mam zamiar też zainwestować w lepszy odtwarzacz ale to bardziej odległa kwestia.. icon_razz.gif

To nie ma sensu tyle wydawac na sluchawki do tego mp3 playera i telefonu. Kup sobie na poczatek chociazby takie sony jak ja mam. Oby nie na Allegro, tylko w sklepie, bo na All czesto sa jakies podrobki.

Witam,
Przymierzam się do kupienia słuchawek dokanałowych do 150zł i wpadłem na takie i nie wiem, na które się zdecydować, chyba że macie inne propozycje:
Sony XBA-C10 lub Sony MDR-NC13. Sony ze względu na wieloletnie przywiązanie do tej firmy i ich sprzętu icon_smile.gif
Słuchane bedzie głownie muzyka elektroniczna, house itp.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować