Skocz do zawartości

Glosniki do tv


baxik

Recommended Posts

Witam,
Szukam głosnika do Tv . Tak, najlepiej 1 głośnika (ew 2). Tv mam zawieszony na ścianie (45st pod katem do sciany) i najlepszy byłby 1 głośnik pod tv . Niestety nie mam półki-stolika pod tv wiec szukam najlepiej głośnika stojącego (pionowego). Dodatkowo fajnie by bylo aby miał bluetooth (w grę wchodzi czasem słuchanie muzyki z telefonu).
Cena , myslę ze maksylanie 800zł o ile w tej cenie jestem w stanie coś przystepnego dostać. Bylem dzis w MM jednak mieli tylko samsunga ct60bt i nie urzekl mnie, a panowie nie mieli nic wiecej do zaoferowania bo ludzie wykupili icon_smile.gif
Przegladalem allegro i z tego przedzialu cenowego wgre wchodza chyba tylko jakies soundbary + subwoofer tylko niestety nie wiem co wybrac.
Tv to samsung i jego maksymalna szerokosc to 93cm . Nie jestem mega sluchaczem, chce po prostu poprawic efekty dzwiekowe tv podczas ogladania filmow i seriali.
Jesli chodzi o pomieszczenie to jest to salon 5x3m z tym ze jedna sciana otwarta w calosci na jadalnie.

Bardzo prosze o sugestie odnośnie producentów i modeli .
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...