Skocz do zawartości

DENON AVR-X1000


jarys

Recommended Posts

Cześć, witam wszystkich fachowców w temacie audio.
Zakupiłem amplituner DENON AVR-X1000, ale potrzebuje podpowiedzi, jakie do niego dokupić głośniki 5.0. Poniżej kilka przykładów, jakie doradzono mi w sklepach (i nadal nie wiem co wybrać):
Jamo: S 626 /S 628
Eltax: Experience/Universe/Monaco/Shine
Taga: TAV-606 v.3/TAV-606 v.3 SE
Wharfedale OBSIDIAN 600 HCP SET
Quadral Quintas 500 SET
Ewentualnie, jakie inne będą się nadawały do pomieszczenia ok 28 m i wysokie na 3,1 m. Limit cenowy to ok 1800 max

Pomieszczenie, w jakim będą grały głośniki to powiedzmy, że kwadrat (5,4 x5,3) w załaczniku rysunek z zaznaczonymi miejscami gdzie chcę ustawić głośniki (czerwone kwadraciki lub dwa po lewej stronie przesunięte całkiem pod ścianę, zaznaczone na fioletowo) Na rysunku wejście zaznaczone strzałką.

Co będzie grało na tym sprzęcie? Filmy/muzyka w proporcji 40/60. Filmy z BR, muzyka z sieci lub FM (tylko na głośnikach frontowych) Nie zależy mi na głośnym graniu, ale na dobrej jakości dźwięku.
Na dzień dzisiejszy stoi w pokoju dość wysłużona mini wieża Kenwood (dźwięk może i dobry, ale w mniejszym pomieszczeniu)
Z góry dzięki za podpowiedź/sugestie

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...