Skocz do zawartości

5.1 + ampli do 15m2


verul

Recommended Posts

Witam icon_smile.gif

po tym jak zestaw logitecha Z-5500 odmowil wspolpracy postanowilem zamienic go czyms co nie bedzie gotowcem ktory jest do wywalenia jak jeden z elementow padnie. Do muzyki mam kolumny i wzmacniacz, wiec to bedzie wykorzystywane wylacznie do filmow oraz ogladania TV (zawsze to lepszy dzwiek niz z telewizora).
Pokoj ma ok 15m2 i pewnie bedzie problem zeby glosniczki ustawic idealnie, ale bede sie staral. Przede wszystkim musza to byc male satelity + sub, bo drugich kolumn podlogowych nie zmieszcze. Jak juz wspomnialem nie musi to super grac, bo do muzyki mam stereo.
Fajnie jakby te satelitki dalo sie zamocowac do stojakow, bo takowe juz posiadam.

Do wydania mam max 3000 choc wolalbym mniej (np ok 2000). Wiem ze na zestaw 5.1 + ampli to niewiele, ale nie upieram sie przy nowym sprzecie - moze byc uzywany. Dodam jeszcze, ze nie posiadam odtwarzacza DVD/BR i wszystko jest odtwarzane z kompa, a dzwiek idzie kablem koaksjalnym wiec amplituner powinien miec tego typu wejscie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...