Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ryder

Słuchawki nauszne do muzyki za około 200zł

Recommended Posts

Witam. Planuję zakup słuchawek nausznych, które będę wykorzystywał tylko i wyłącznie do muzyki (głównie na telefonie (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie to Galaxy S4 i iPhone)). Muzyka jakiej będę słuchał to rap i electro. Czasami też oczywiście inne gatunki, ale na rapie i electro chciałbym się skupić. Na basie zależy mi, ale nie jakoś szczególnie bardzo. Dobrze by było jakby nawet fajny był. Słuchawki zamknięte, abym mógł używać ich w autobusie lub w innych miejscach, gdzie znajduje się sporo ludzi. Myślałem nad Sony MDR-V55 (kolega mi je polecił). Co Wy myślicie o nich? Fajnie by też było, gdyby kabel nie miał 3 metrów. 1,2m to bardzo rozsądna długość kabla według mnie. Z góry dzięki za odpowiedzi icon_smile.gif

Nie myślałeś może o słuchawkach dla graczy? Bardzo dobrze wygłuszają, będą idealne do używania ich w komunikacji miejskiej icon_razz.gif
Do 200zł znajdziesz coś porządnego z firmy Razer lub SteelSeries icon_smile.gif

Czytałem w różnych miejscach, że nie są tak dobre do muzyki jak inne słuchawki w tym samym przedziale cenowym. Nie chciałbym brać ich pod uwagę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować