Skocz do zawartości

:( Słuchawki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

czyli ewidentnie była to wina karty w laptopie?




Bez najmniejszych watpliwosci...

Szumy zniknely a dzwiek super icon_smile.gif

Nawet bass sie pojawil odpowiedni mam 14 ust equalizera oraz uzytkownika wiec wszystko sie da ustawic wedlug wlasnych potrzeb.

Apropo szpitala to musze lezec dalej i wziac od razu nastepna chemie bo ta cos nie zazialala jak powinna ale poprawil sie stan narzadow itd nie jest zle jestem dobrej mysli inaczej sie nie da. W poniedzialek 3 tyg waze juz 70 kg wrrr przy 186 cm.

A kiedys wazylem 2 lata temu 92 kg i chodzilem na silke.

Takze leze dalej niestety ale dla zdrowia wszystko ...

Szanujcie zdrowie mowie Wam to najcenniejsze .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co jade je calymi dniami od 10 do 24 hehe sa bardzo wygodne mega lekkie maja mieciusie poduszki a jak dam mega glosno to sasiedzi nic nie slysza praktycznie tylko jakies szmerki a ja przezywam niezla jazde bo dzwiek juz na poczatku jest super ale czekam az sie dogrzeja to napisze co i jak icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
W srode czwartek do domu. Jak Bog da icon_razz.gif Juz 4 tygodnie mam dosc !
Jak bede w domu podlacze sluchawki do wzmacniacza wlacze jakas orginalna plytke audio poslucham i dam recenzje na temat sluchawek najlepiej odslucham kilka rodzajow muzyki.
Poki co graja super na mp3 choc troche cicho a potrafia lupnac na kompie ale niestety na kompie slychac szumy bo zintegrowana karta jest kiepskiej jakosci.

Pozdrowka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam icon_smile.gif
Od wczoraj jestem w domku i koncu w swoim pokoiku:P

A wiec tak zdziwienie moje wielkie bo zakupilem Creative Sound blaser Audigy wsadzilem to wczoraj do kompa i puscilem muze i szok dzwiek całkiem inny niz ze zintegrowanej Ac 97 icon_biggrin.gif Szkoda ze 3 lata jechalem na integrze:/

Sluchawki tak samo pod wzmakiem z Ac 97 grały jak te za 20 zl a po opdlaczeniu karty super sprawa !!!

Nie dość że sa mega wygodne lekkie i znakomicie wytlumione to jeszcze dzwiek jest znakomity jak dla mnie poczatkujacego to sluchawki sa supcio.

Slucham drumnbass, electro i glownie hh oraz troche rocka pod kazdym rodzajem muzyki dzwiek jest krystalicznie czysty z dobrym basem srednica i gora.

W porownaniu z Dousznymi creative zen aurvana to niebo a ziemia roznica jest spora.

Po dlugim sluchaniu nie czuc ich w ogole na uszach a muza nie meczy.

Takze jestem bardzo zadowolony slucham sobie wlasnie secika ale na swoich mildtonach 150 icon_razz.gif

Pozdrawiam łukasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...