Skocz do zawartości

Sony srs x99 czy sony cmtsx7


foger

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się na tym sprzętem, nie chcę się bawić w budowanie systemów więc stawiam na gotowca i koniecznie markę sony gdyż była ze mną od dawna i nigdy pod względem muzycznym mnie nie zawiodła, mam problem z porównaniem tych 2 sprzętów, zależy mi na wszelakiej łączności z tym sprzętem ( telefon, tablet, komputer ) i oba to posiadają, kolejną rzeczą na której mi zależy to jakość, oba sprzęty sygnowane są HIRES i mogą tworzyć multiroom, problem zaczyna się w ocenie odnośnie odgrywania muzyki, nie ograniczam się żadnymi gatunkami, potrzebuję czystości dźwięku do chilloutu jak i mocny z odpowiednim bassem do wariackich dnb'sów, czy rapu, potrzebny mi sprzęt dosłownie do wszystkiego, x99 to głośnik i wszystko w jednej bryle, nie jest duży i boję się że bas może być nie taki jakiego oczekuje ( nie szukam sprzętu estradowego jednak swojego kopa i głębie powinien mieć ) piękna i stylowa forma, chwalona jakość w zagranicznych opiniach ale co z tym basem... tego się boję że nie ogarnie wszystkiego, sony cmtsx7 to z kolei mini wieża a raczej mikro wieża, również w ładnym stylu i formie, cenowo 600zł tańsza niż x99, w dodatku ma szufladę na płyty cd/dvd jednak jest mniej poręczna w sensie przenoszenia, 2 głośniki sugerują że bas będzie bliższy temu czego oczekuje chociaż x99 nie neguje bo nie mam takiej wiedzy by to zrobić, ciekawi mnie skąd różnica w cenie i to nie mała bo 600zł, wieża może odczytywać płyty, zdaje się że powinna być droższa, mimo to x99 jest droższy, z czego to może wynikać i który z tych sprzętów bardzie będzie pasował do moim predyspozycji, prosił bym oo jakieś porównanie chociaż wiem że na polskich internetach mało jest i tym sprzęcie, mało komentarzy, obawiam się że mały rozmiar x99 odbije się na basie, jego głębi, że zapłacę 600zł więcej a otrzymam mniej choćby o możliwość słuchania z płyt, mimo to nadal nie wiem co wybrać, czy ktoś mógł by mi pomóc w ocenie tych 2 sprzętów ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...