Skocz do zawartości

Zestaw kina Jamo + sound dynamic, jaki wzmacniacz


Big_boy

Recommended Posts

Witam grupowiczòw, jezt to mój pierwszy post na forum więc 2w1 przywitanie ✋ i odrazu prośbą o doradzanie 

Otóż zupełnie przypadkowo stałem się posiadaczem zestawu 

2x jamo classic 10 
2x jamo surround 200
1x jamo center 7.2
2x sound dynamic thr-bp1 basy 
2x bass rocker br25 
1x Dynavox spark 2

Bez muzyki jie wyobrażam sobie życie z tym ze większość moich podrozy po świecie i ekapad tych krajowych przemierzylem w słuchawkach , a ze juz osiadlem troszkę na 4literach to od jakiegoś czasu szukam fajnego brzmienia dla swojego domu 

 

Co do zestawu to zdobyłem go przypadkiem , zapłata za usługę powiedzmy warta około 700-800 zł czy cena dobra nie jestem pewien sami powiedzcie ?

Szukam wzmacniacza do tego oto zestawu moje wymagania to wiadomo hdmi i USB chciał to już taki raczej ogólny standard 

Z zestawu wiadomo wzmacniacz dynovax był podpięty tylko pod 2x bass rocker br25 przymocowane pod fotelami 

Wzmacniacz chciałbym aby był raczej ponad mozliwoscin tego sprzetu bo kto wie kiedyś się prawdopodobnie wymieni albo rozbuduje 

Droga sprawa ze podłączenie tego wszystkiego to dla mnie raczej czarna magia 

Wiec miło by było jak juz wybiorę wzmacniacz o konkretną pomoc najlepiej w formie obrazkowe jak to podłączyć ale wszystko pokoleji 

 

Dodam jeszcze ze mam w domu 

2 wzmacniacze nie wiem z kad ale sądzę że się dotego jie nadają wiec jak by ktoś chciał odstąpię za niewielkie pieniądze 

Harman Kardon PM645 vxi                       nie jestem pewien czy działaja oba kanały  

Oraz 

Pioneer A-509r 

Ten działa 100 % 

 

20180205_211734.jpg

Cany nie dodaje ponieważ ma spełniać ww warunki z opcją rozbudowy 

Może być nowy natomiast mam szeroki wybór używanego wysokiej klasy sprzętu w kraju ktorym mieszkam i porostu jak coś będzie naprawdę porządnego to kupię używany 

Ale nastawiam się raczej na nowy 

Edytowano przez Big_boy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...