Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie podłączenia Mixera (Behringer UB244 FX Pro) do komputera.

Mianowicie, zajmuję się produkcją muzyki nowoczesnej i używam DAW Ableton 10.

Zastanawiam się jak podłączyć mikser, który niedawno nabyłem, tak, żeby tworząc muzykę w programie móc operować efektami z miksera zewnętrznego.

pod laptopa mam podłączoną Kartę Focusrite Scarlett Solo, która wysyła później dźwięk do wzmacniacza (KH 670) i dalej na głośniki.

Celem jest u mnie takie podłączenie, które umożliwi mi operowanie efektami z miksera i zapisywanie audio już przetworzonego.

Bardzo proszę o radę, ponieważ nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie.

Behringer UB244FX Pro

Focusrite Scarlett Solo

harman/kardon HK 670

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to musisz miec podpiety ten mixer pod karte dzwiekowa, wejscie i wyjscie(a pod mikser wszystkie inne urzadzenia)

 

Pytanie teraz czy ten mikser bedzie dzialal z programem ktory masz do obslugi, nigdy nie uzywalem Ableton'a , kiedys mialem stycznosc z Traktor'em i tam byl kontroler ktory obslugiwal wszystkie instrumenty(adaptery, midi pady i DJ mikser) a potem z kontrolera do kompa/laptopa i tak to dzialalo.

 

Popatrz czy czasem nie potrzebujesz jeszcze czegos jakies specyficznego hardware kontrolera do Ableton'a.

Mysle tez ze jak sie spytasz na jakims DJ forum to dostaniesz wiecej info.

 

Edytowano przez eryk2kartman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...