Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!! Czy ktos mi moze pomoc z wlasciwym podlaczeniem(rzezcjasna o ile to tylko mozliwe) takiego zestawu =laptop,tv lg 32lg6000, karta muzyczna creative blaster surround 5.1 i glosniki creative giga works g550w tak by ogladajac film odtwarzany z laptopa ,dzwiek moznaby odtwarzac opcjonalnie zarowno z glosnikow komputerowych ,lub gdy te sa wylaczone korzystac z dzwieku z glosnikow tv icon_smile.gif i co najwazniejsze niechcem za kazdym razem zmieniac wtyczek ,jedyne co chcem robic to wylaczac lub wlaczac funkcje "uzywaj glosnikow televizyjnych"za pomoca pilota tv.czy ktos moze pomoc?do tej pory robie to tak :mam podlaczone glosniki pod karte muzyczna ,ta do komputera przez usb ,a gdy ogladam film odtwarzany na komputerze ,uzywajac tv i niechcem w tym czasie korzystac z glosnikow komputerowych podlaczam do wyjscia sluchawkowego w laptopie przewod audio idacy do telewizora a odlaczam od laptopa usb do karty muzycznej icon_sad.gif .z gory dziekuje za kazda pomoc i sugestie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Karta jest osobnym urządzeniem / zasilanym zasilaczem czy prąd bierze z kompa?
Bo ja mam zewnętrzna karte elit pro, mialem podobne podlaczenia z TV pościłem sygnał do wejscia liniowego na karcie i wszytko gralo, z kompa i z TV równiez


karta jest zewnetrzna zasilana pzrzez usb z kompa ,ale polaczenie przez line in z karty do audio rgb w tv nie daje porzadanego efektu ,slychac jakis cichy szum ale nie foni:(

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...