Skocz do zawartości

Latencja na soundbarze Samsung hw-k360


Sosna561

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim forumowiczom, liczę na Wasze fachowe doradztwo w następującej sprawie. Mam kontroler dj Numark mixtrack Platinum podłączony do komputera przewodem usb. Do wyjścia RCA z kontrolera mam podłączony przewód podpięty w wejscie AUX w listwie soundbara Samsung hw-k360 i słuchawki standardowo w wyjście słuchawkowe. Problem polega na tym, że mam różnicę w czasie emisji dźwięku pomiedzy odsłuchem a masterem. Jest to różnica nieduża, głośniki grają później o dosłownie ułamek sekundy, nie wiem ile to jest ms ale praktycznie uniemozliwia mi to granie na tej konsoli :/ Przy zgrywaniu tempa na słuchawkach strasznie ciężko je dopasować. Prawdopodobnie jest zbyt duża latencja na soundbarze przy przetworzeniu sygnalu z analog na cyfrowy, widzę jakieś rozwiązanie w opóźnieniu jednocześnie sygnału na wyjściu słuchawkowym lecz nie wiem jak to mógłbym zrobić. Próbowałem coś z programem Asio4all, widzi on oczywiscie kontroler jako karte dźwiękowa lecz nie ma możliwości opóźnienia np. samego wyjscia słuchawkowego. Moze istnieją jakies sprawdzone rozwiazania? Szukałem, pytałem, nic nie znalazlem, proszę pomóżcie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...