Skocz do zawarto艣ci
Pitb82

Ikko OH10 Obsidian czy co艣 innego ?

Recommended Posts

Witajcie馃檪 Mam pytanie w kwestii s艂uchawek dokana艂owych.W tej chwili s艂ucham na zestawie s10e+iBasso DC02 + iBasso IT01 i powiem szczerze 偶e brzmi to ju偶 naprawd臋 fajnie ( dzi臋kuj臋 dla MobyDicka za wyja艣nienie ogranicze艅 wynikaj膮cych z bluetooth) jednak tak膮 mam natur臋 偶e jak co艣 nie jest na 100% to dalej szukam.Brakuje mi w tym zestawie wi臋kszej przestrzeni i 偶e tak to ujm臋 masywno艣ci pokre艣lonej dobrym basem.S艂ucham g艂贸wnie metalu : death,black,progresywny,doom,og贸lnie wszystko co w moim uznaniu jest na tyle dobre by to s艂ucha膰 w tym gatunku,i konkretne podkre艣lenie mocy kt贸r膮 przekazuje ta muzyka jest jak dla mnie konieczne w poczuciu pe艂nej satysfakcji z jej s艂uchania. Szukam i natkn膮艂em si臋 na tytu艂owe s艂uchawki i jestem ciekaw czy za 2krotnie wi臋ksza cen臋 w stosunku do iBasso dostan臋 to czego oczekuj臋, a mo偶e polecacie inny produkt? Konieczne te偶 aby ta moc nie przys艂ania艂a detali, nie zlewa艂y si臋 d藕wi臋ki, wszystko by艂o czytelne i wyra藕ne a d藕wi臋ki nie wali艂y bezpo艣rednio punktowo w ucho lecz dawa艂y poczucie " szerszego" rozmieszczenia.Dziekuj臋 za pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowicz贸w馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach