Skocz do zawartości

Problem z wyborem interfejsu audio


Recommended Posts

Hej,

Mam bardzo ważne pytanie odnośnie słuchawek, a dalej wyboru interfejsu do nich.

Dzisiaj doszły do mnie słuchawki Beyerdynamic DT 880 (96 dB i 250 Ohm).

Ekspert audio ze sklepu, był przekonany razem z kolegą "po fachu" że karta dźwiękowa w laptopie spokojnie da radę podczas miksowania Utworu. #Bzdura :)

(Mają służyć głównie do miksowania oraz masteringu bitów w Fl studio). Ale mniejsza o sprzedawców.

Okazuje się, że niezbędny będzie zakup interfejsu audio, ponieważ nie da się miksować na tak niskiej głośności (niestety jestem dosyć zielony w tych sprawach, dlatego pytałem o radę tego osobnika). Pytanie brzmi: Jaki interfejs kupić, by mógł spokojnie okiełznać 250 Ohm?

I byłoby pięknie, gdyby nie był to sam wzmacniacz słuchawkowy, ale interfejs z wejściami na monitory studyjne, których zakup również mnie nie minie.

Dodam jeszcze, że hajs nie rośnie na drzewach w moim ogródku i koszt tego zakupu również ma dla mnie spore znaczenie (rozumiem że będzie to kwota spokojnie przekraczająca 500-600zł).

Byłbym dozgonnie wdzięczny, jeżeli grupka prawdziwych "speców" rzuciłaby mi pod tym postem kilka sensownych przykładów, w jaki sprzęt celować.

Pozdrawiam wszystkich audiofilów i z góry dziękuję. :)

 

Edit: dostałem taką propozycję: Presonus Studio 2 6 USB   Co sądzicie?

 

Edytowano przez MikeS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...