Skocz do zawartości

Onkyo dx 6850 nie czyta płyt. I się nie dziwię. Help!


Recommended Posts

Witajcie.

Moje Onkyo potrzebuje reanimacji. Posiadam je ponad 5 lat i do tej pory nie było żadnych problemów. Raz na pół roku zdarzała się sytuacja że nie wczytywał płyt jednak po ponownym włączeniu wszystko wracało do normy. Odczytywał płyty szybko, przewijania bez problemów, od pierwszego do ostatniego utworu również szybko przechodził nie było żadnych oznak kończenia się lasera. Jedynie od zakupu tacka nie miała siły do pełnego wysunięcia i czasami ponownego wsunięcia.

Któregoś dnia nie odczytywał już płyt. Od tak. Mimo że wcześniej nie było problemów. I tak stał kilka miesięcy do dnia dzisiejszego. 

Z uwagi iż przejadł mi się Tidal z Chromecastem to zakupiłem Denona 1290. Mam nadzieję, że to dobry wybór po Onkyo.

Dziś robiłem miejsce w szafce dla Denona i przy wyjmowaniu DXa słyszę jak coś mi w środku lata, więc rozkręcam i co.... płyta CD we wnętrzu. Dwu i sześciolatka krzyczą za balkonem, że to nie one..... więc wpuściłem je do mieszkania.

Chciałem oddać w ręce speca choć w moim mieście ETM takiego brakuje. Nagrałem krótkie filmiki i liczę że może coś doradzicie.

Nie kręci w ogóle płyty, nie czyta a odgłos wydaję skaczący laser. I tak sobie myślę jakim cudem tej mojej szarańczy udało się wepchnąć płytę CD do środka...?

Jest sens ratować?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...