Skocz do zawartości

Edifier R1700BTs vs Fenda R60BT


Chezio

Recommended Posts

Witam, dzięki za przyjęcie do grupy i od razu pytanie. Przymierzam się do zakupu małych kolumn aktywnych do bardzo małego salonu (mieszkam w kawalerce). Nie mam za dużo miejsca i tylko takie kolumny wchodzą w grę i tylko 2.0, suba nawet nie miałbym gdzie postawić. Teraz do konkretów. Zależy mi głównie na połączeniu bluetooth, bo w sumie głównie z niego będę korzystał. Chciałem już kupić Microlab Solo 26 ale nigdzie nie są dostępne to raz, a dwa basa reflex jest z tyłu a kolumny muszą stać dość blisko ściany. Później wybór padł na Edifiery R1850DB ale też jakoś nie umiem ich nigdzie znaleźć, a jak już znalazłem to w nie opłacalnej cenie. Teraz w sumie zastanawiam się już tylko pomiędzy dwoma modelami, Edifiery R1700BTs (z możliwością ewentualnego podłączenia suba w przyszłości), a Fenda R60BT. Co byście na moim miejscu brali? Oglądałem jeszcze Sven MC-20 tylko zaś o nich nic praktycznie nie można się dowiedzieć na internecie, żadnej recenzji, jedynie opinię na Ceneo. Budżetu nie mam sporego dlatego taka konfiguracja. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...