Skocz do zawartości

Yamaha YAS-207 jaki subwoofer ?


blaadee

Recommended Posts

Witam, kupiłem soundbara jak w tytule ale niestety bez subwoofera i teraz mam pytanie czy muszę zakupić dedykowany do tego modelu (Yamaha NS-WSW42) czy może być inny Yamaha czy może być także innej firmy z łącznością bezprzewodową ? czy podejdzie ten model YAMAHA NS-WSW44  ?

Edytowano przez blaadee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam jeszcze kilka pytań na temat tego soundbara, już wiem że subwoofer musi być z tego kompletu i inny się nie sparuje. Mam stary tv LG PW450 42" ma wyjścia HDMI ale bez ARC i po podpięciu pod nie brak dźwięku w soundbarze dopiero przez podpięcie optyczne jest ok i gra z tym że soundbar trzeba osobno sterować on/off i siła głosu. Mam sam soundbar bez orginalnego pilota i suba taka to była okazja :):) pobrałem aplikacje na tel do sterowania soundbarem HT Controller działa ale to jest darmowa wersja i chyba demo, nie mam możliwości regulowania wysokimi tonami i niskimi, wersja oprogramowania soundbara to 10.00 czy żeby mieć większe możliwości ustawień muszę wgrać najnowszy soft ? czy muszę zakupić pełną wersję programu do sterowania nim HT Controller ?

Edytowano przez blaadee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...