Skocz do zawartości

Jakie nowe lampy do magnat mr 780 ?


Luc Adams

Recommended Posts

Pionier jest droższy, ale nastawiałem się na kupno mr780 z racji wielu pozytywnych opinii, a zakupiłem ostatecznie emotiva ta1 i po 1 dniu zwróciłem i dali mi w salonie audio inne sprzęty do posłuchania na moich kolumnach o kablach no i tak.. Pionier był tym czego chciałem ale dopiero po posłuchaniu innych wzmacniaczy, ampitunerów człowiek słyszy różnice i co mu odpowiada nastawiłem się też że mogę dołożyć do wzmacniacza i nie żałuję złotówek, ciekaw jestem czy magnat mr 900 byłby konkurentem dla mojego pioniera 😉 ale już wybrałem i przy nim zostaje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowy z gwarancją 2letnia i sam rozcinalem pudełko 📦, jeżeli ktoś jest z tamtych okolic6i ma blisko do pani Zosi to może pojechać i kupić ja mam kilka godzin jazdy a  na wysyłkę bym go nie kupił on waży 13,5kg i różnie bywa po drodze, ps mogłem magnata mr780 też kupić uzywke ale wolałem kupić nowy, a pani Zosia pewnie nie wie co ma bo tunera brak, i innych blutaczy itd nie wnikam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, J4Z napisał:

Mi się wydaje że wie, tylko jej nie pasuje albo poszła wyżej. 🙆‍♂️

Może tak być może pani Zosia mierzy w zakres dużo większy nie wnikam, ja nie brałem tego pioniera pod uwagę ale na odsłuchach dla mnie był nr 1 a kilka wzmacniaczy słuchałem nawet puścili mi wzmacniacz za grube chore pieniądze Monn i na mnie on nie zrobił wrażenia, ale wiem że są audiofile ze kupią i będą zadowoleni, nie każdy produkt jest dla każdego i na każdą kieszeń, mi to brzmienie pasuje a kupno używki nie wiedząc jak to gra no to jest słabe, nie mając porównania z innym sprzętem w jednym pomieszczeniu jest bez sensu a pani Zosia pewnie nie była by gotowa na klientów z kolumnami i z odsłuchami w jej domu 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że Ci brzmienie pasuje ,.ale ...

Może Pani Z ma więcej pojęcia niż Ty , bierzesz to pod uwagę? , i brzmienie które masz może być zwyczajne a  dla mnie np. nie do przyjęcia 😏 bo zdarzyło mi się kilka razy słuchać u kogoś zachwalanego grania i na miejscu okazywało się że jest po prostu słabo . 

Wracając do tematu , poprawa góry to nie napewno Mullard.

Siemens lub Telefunken może poradzić . Natomiast zachwalane Golden Lion w niektórych sklepach ,dla mnie są poprostu słabe (moja opinia😉)

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dedal75 napisał:

Super że Ci brzmienie pasuje ,.ale ...

Może Pani Z ma więcej pojęcia niż Ty , bierzesz to pod uwagę? , i brzmienie które masz może być zwyczajne a  dla mnie np. nie do przyjęcia 😏 bo zdarzyło mi się kilka razy słuchać u kogoś zachwalanego grania i na miejscu okazywało się że jest po prostu słabo . 

Wracając do tematu , poprawa góry to nie napewno Mullard.

Siemens lub Telefunken może poradzić . Natomiast zachwalane Golden Lion w niektórych sklepach ,dla mnie są poprostu słabe (moja opinia😉)

Pzdr

Może ma  ma, ja słuchałem różnych sprzętów które mi podpinano pod moje kolumny w sklepie i ten mi pasował najbardziej. Nie rozumiem trochę twojego toku myślenia ja słucham muzyki i to mi ma się podobać bo to ja kupuje, i w tej cenie dla mnie to dobry zakup i mi brzmienie odpowiada w 110% 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
19 godzin temu, michal40 napisał:

a co nie pasowalo w MR780, co ma pionek?

Wszystko pasowało w mr780, ale odsuchujac kilka wzmacniaczy w tym mr780 i pionka to ten drugi 🥈 bardziej przypadł mi do gustu dźwiękowo a kupujemy sprzęty które nam mają robić dobrze bo to my będziemy ich słuchać w domowym zaciszu. Ps. Odnośnie pionka większa dynamika przy głośniejszym odsłuchu nie brak mocy a potrafi głośno zagrać i przy tym licznik Energi nie kręcie się szybko klasa D. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...