Skocz do zawartości

Radio internetowe w NC-50DAb


Leszek G.

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu nie mogę odbierać niektórych stacji radiowych. Parę miesięcy temu były a teraz znikły. Zależy mi zwłaszcza na RMF Smooth jazz. Wszystko działało przez Tuneln Radio. Połączenie kablowe z siecią, inne małe radyjko wymienioną stację odbiera bez problemu przez Wi-Fi. Z racji na swój już podeszły wiek nie jestem w stanie dokładniej opisać problemu. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LBX Systemy Audio napisał:

@Leszek G. jak wygląda sprawa aktualizacji amplitunera? Być może tutaj tkwi problem?

TU znajdziesz oprogramowanie.

Piotr

urządzenie nie znajduje nowego oprogramowania, wszystko jest aktualne. Czy jest możliwość, że nie będzie odbierać niektórych stacji po podłączeniu kablem do rutera a będzie odbierać po Wi Fi? Kruger Matz odbiera RMF Smooth Jazz po Wi Fi a pioneer nie chce po kablu. Nie rozumiem tego. Może to usuneli z platformy Tuneln? W trakcie wyszukiwania stacji wspomniany RMF się pojawia ale nie chce "zaskoczyć".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś konkretny komunikat się pojawia przy próbie połączenia? 

5 minut temu, Leszek G. napisał:

Kruger Matz odbiera RMF Smooth Jazz po Wi Fi a pioneer nie chce po kablu.

to raczej nie wynika ze sposobu połączenia z internetem a oprogramowania, które to obsługuje. Na stronie pioneera jest informacja o aktualizacji, która poprawia działanie Tunein i usuwa błędy z odbiorem niektórych stacji. Czy RMF Smooth jazz do nich należy? Nie wiem... Wiem tyle, że to nie jest problem, który pojawił się nagle. Już od kilku lat użytkownicy się z tym problemem borykają, w niektórych przypadkach aktualizacja pomaga.

Może lepiej zgłosić problem bezpośrednio do Pioneera? 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LBX Systemy Audio napisał:

Czy jakiś konkretny komunikat się pojawia przy próbie połączenia? 

to raczej nie wynika ze sposobu połączenia z internetem a oprogramowania, które to obsługuje. Na stronie pioneera jest informacja o aktualizacji, która poprawia działanie Tunein i usuwa błędy z odbiorem niektórych stacji. Czy RMF Smooth jazz do nich należy? Nie wiem... Wiem tyle, że to nie jest problem, który pojawił się nagle. Już od kilku lat użytkownicy się z tym problemem borykają, w niektórych przypadkach aktualizacja pomaga.

Może lepiej zgłosić problem bezpośrednio do Pioneera? 

Piotr

Aktualizacja oprogramowania nie pomogła. Pozostaje mi zgłosić problem do Pioneera. Dziękuję za cenne uwagi. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...