Skocz do zawartości

Altus 75 + Unitra ZRK at9100 upgrade


afri3l

Recommended Posts

Witam, mam ww zestaw niestety ten wzmacniacz trochę słaby i nie ma bt.  Tak wiem, że altusy to badziew itd ale na razie chciałbym zmienić wzmacniacz na taki do którego będzie można później dokupić dobre głośniki. Zależy mi, żeby miał BT ale jeśli będzie np duża różnica w jakości wzmacniacza bez BT to jakoś to przełknę.

Salon mam 4,8mx3,6m otwarty na kuchnię 3mx3,6m. Sprzęt będzie podpięty do komputera ale chciałbym żeby łączył się po BT też z tv. Mam taki moduł zewnętrzny do wzmacniacza ale to dodatkowe kable itd.

Kwota to 1,5-2k zł ale jeśli będzie za 200-300 więcej coś zdecydowanie lepszego to też rozważę. Nie ukrywam, że jak na razie to większość muzyki będzie odpalana pewnie ze Spotify lub YT. 

Z tego co sam poszperałem to myślałem nad A-S501 Yamaha, Pioneer A-616 oba niestety bez BT lub Advance Acoustic X-i50BT, Denon RCD-N10. Ale kompletnie nie ogarniam tematu i liczę na jakieś podpowiedzi. 

Nie mam konkretniej muzyki której słucham, może być rock jak i hiphop. Zależy co wpadnie w ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...