Skocz do zawartości

system mini na Denon M41 + ?????


werek

Recommended Posts

Witam

Moja już ośmioletnia Yamaha BRX-750 ze standardowymi kolumnami zaczyna dawać znać że dłużej nie pociągnie i stanąłem przed decyzją o nowym sprzęcie na biurko. Jednak patrząc na dzisiejsza oferte mam wrażenie że systemy mini/micro odchodzą w zapomnienie. ostatnim takim systemem z w miare silną końcówką mocy który widzę to Denon M41.

Tak więc mając określenie powódu za sobą, szukam systemu mini i kolumn które będą miały ciepły mięsisty dół które będę w stanie zmieścić się na biurko 140x65cm (w yamaha korzystałem z bass enhancer aby skompensować małe 10cm głosniki). Tutaj jest clue całego problemu, miejsce jest na premium więc staram sie znaleźć najmniejszy zestaw który da mi najwięcej na niskiej/średniej głośności. Pomieszczenie ma 10m2 gdzie szerokość to 2m i biurko jest na krótszej ściance, a muzyki (radio FM, muzyka z komputera/CD) słucham głównie będąc przy biurku.

Czytając forum zainteresowały mnie dwie kolumny podstawkowe:
- Magnat Quantum 675
- Heco Aurora 200 (głównie ze względu na mniejsze wymiary a mimo wszystko całkiem niski zakres częstotliwości)

Pytanie co sądzicie o takim połączeniu? macie może swoje własne typy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...