Skocz do zawartości

Czy ten subwoofer będzie działał na amplitunerze z wyjściem na sub pasywny?


mopato10

Recommended Posts

Witam. Posiadam stare kino domowe Samsunga (zintegrowane z dvd) . W oryginale grało to tragicznie ale jak  miało grać  na maleńkich plastikowych głośniczkach.  Wymieniłem wszystkie głośniki na drewniane kolumny ( od starej wieży:) ,centralny drewniany sony i jakoś zaczeło to grac. Wystarczająco na 16 metrowy pokój.  Niestety troszkę mało basu . Subwoofer jest pasywny i naprawdę niewielki. Czy mógłbym do tego kina podłączyć subwoofer aktywny? (kino ma wyjście tylko na pasywny)  i czy to znacząco poprawi bas? Myślałem np. o takim subwooferze?

 https://www.olx.pl/d/oferta/subwoofer-aktywny-yamaha-yst-sw60-jak-jbl-klipsch-kino-CID99-IDNAUwW.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=3

Zadziała to?

Dziękuję i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mopato10 napisał:

Witam. Posiadam stare kino domowe Samsunga (zintegrowane z dvd) . W oryginale grało to tragicznie ale jak  miało grać  na maleńkich plastikowych głośniczkach.  Wymieniłem wszystkie głośniki na drewniane kolumny ( od starej wieży:) ,centralny drewniany sony i jakoś zaczeło to grac. Wystarczająco na 16 metrowy pokój.  Niestety troszkę mało basu . Subwoofer jest pasywny i naprawdę niewielki. Czy mógłbym do tego kina podłączyć subwoofer aktywny? (kino ma wyjście tylko na pasywny)  i czy to znacząco poprawi bas? Myślałem np. o takim subwooferze?

 https://www.olx.pl/d/oferta/subwoofer-aktywny-yamaha-yst-sw60-jak-jbl-klipsch-kino-CID99-IDNAUwW.html?isPreviewActive=1&sliderIndex=3

Zadziała to?

Dziękuję i pozdrawiam

Wydaje mi się że powinno to zadziałać ale nie radziłbym tego robić. Jeżeli masz sprzęt o którym myślę to nawet bez suba to chyba długo nie pociągnie. Mam coś podobnego i podłączenie do tego głośników większych niż plastikowe to chyba droga do zgonu tego urządzenia. Ja mam Samsung ht-p10. Mówisz o czymś takim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mopato10 napisał:

https://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/samsung-ht-c350.bhtml

Jadę na tych kolumnach już około roku i wszystko jest ok. W stereo jest nawet wystarczająco  basu ale przy 5.1 np. z Netflixa to trochę mi go brakuje.

Nie mogę znaleźć parametrów tego kina. Skoro słuchasz długo to znaczy że daje radę, ale subwoofer to kolejna rzecz do napędzenia. Nie znam się na tym ale na logikę czym więcej tym gorzej, czy pociągnie ten subwoofer to nie wiem. Głośno i długo słuchasz tej Muzyki? Sprzęt się nie grzeje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...