Skocz do zawartości

Technics SU-VX 820


Vlodek

Recommended Posts

Dzień dobry.  Chętnie skorzystam z pomocy kolegów, posiadałem wzmacniacz Technics Su-Vx 500, potem Su-Vx600, teraz Su-Vx 820(boxy Bolero 200, oraz Voyager 250) , kupując co raz wyższe modele miałem nadzieję , że w związku ze wzrostem ceny uzyskam leprze brzmienie, słuch raczej mam dobry, zatem szukam czegoś co da satyswakcję słuchania wszelkiej maści muzyki. Zaczynam nawet brać pod uwagę zakup modelu z serii 900, tylko czy ma to jaki kolwiek sens? czytałem również na temat SE-a 800,900, o droższych modelach nie wspomnę , nie moja liga cenowa, niestety. Cedek Technics seria 700, thuner St Gt550, jakiś adapter... pomieszczenie około 50m2, jak zrobie całkiem głośno to jakoś to gra, ale po cichu to raczej miernie. A może ja robię błąd upierając się przy Technics?, może w podobnych pieniądzach można kupić coś co da leprze efekty słuchania. Proszę o pomoc doświadczonych kolegów mających ugruntowaną wiedzę z użytkowaniem różnych marek , z góry dziekuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...