Skocz do zawartości

Multiroom mieszkanie - potrzebna pomoc


DeZet

Recommended Posts

Dzień dobry. 

Mam pewien problem. Otóż robiłem w mieszkaniu głośniki sufitowe z zamysłem podziału na strefy.

Salon - 5 głośników które mam spięte do amplitunera Yamaha RX-V4A
Sypialnia - 2 głośniki które schodzą do wzmacniacza wifi Power Dynamics WT10A
Łazienka - Tak jak wyżej tylko drugi wzmacniacz. 

Jeżeli chodzi o Yamahę to sprawa jest w miarę prosta jest dedykowana aplikacja Musiccast i można smiało powiązać z Alexą. 
Jeżeli chodzi o wzmacniacz PD WT10A już niestety tak różowo nie jest. Są aplikacje typu "legacy player" lub "WiiM Home". Można powiązać głośniki ze sobą ale z Musiccastem już nie mam pomysłu. 

O ilę mogę załączać muzykę ze Spotiffy na pojedynczą grupę urządzeń przez komendę głosową (skill "connect control") o tyle na wszystkie grupy już nie bardzo wiem jak to zrobić. Pytanie czy powiązanie Yamahy i wzmacniaczy PD jest możliwe?

Miał ktoś do czynienia z tymi wzmacniaczami wi fi? Może jakieś propozycje zamienników? Jakieś pomysły jak powiązać grupy głośników w dowolnej konfiguracji i najlepiej jeszcze żeby były dowolnie sterowane przez Amazon Alexę? Może jakieś skille Alexy do których się nie dokopałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...