Skocz do zawartości

tannoy ts300 arena


robotnik

Recommended Posts

Dnia 29.07.2022 o 08:47, Piotr Sonido napisał:

Ale 115Sw się nie nadaje do stereo.

Posłuchaj tego Velodyne to zobaczysz że różnica jest znaczna.

Piotr

Tak wiem ze w stero to nie to samo co velodyne ts300 . Teraz po poczatkowej ekscytacji basem z subow z BR zaczynam doceniac konstrukcje zamknieta . Szczegolnie w szybkiej muzyce jest roznica bo przy niektorych kawalkach z BR jest wieczne buczenie .... ale   to nie tak ze sw115 sie nie nadaje do stero , jezeli zjedzie sie z volume to juz jest wystarczajaco szybki i naprawde daje rade :) wlasnie dlatego szukalem suba z regulacja volume.  nawet taki velodyne ma te pokretla tak ze latwo i szybko zmienic nastawe mozna , a przestawienianie sw115  czy mawet polkow hts10 zeby z tylu zobaczyc  potencjometr ... no to nie jest wygodne i rozwiazanie na dluzszy czas :)  dlatego wlasnie tak bardzo szukam suba z pilotem i wyswietlaczem , ale nic nie ma oprocz velodyne z BR :( 

Edytowano przez robotnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2022 o 10:13, robotnik napisał:

velodyne ts300

TS300 to Tannoy, nie Velodyne.

Dnia 30.07.2022 o 10:13, robotnik napisał:

Teraz po poczatkowej ekscytacji basem z subow z BR zaczynam doceniac konstrukcje zamknieta . Szczegolnie w szybkiej muzyce jest roznica bo przy niektorych kawalkach z BR jest wieczne buczenie

Bas jest mniej zmienny. Wybrzmiewa w ten sam sposób.

Dnia 30.07.2022 o 10:13, robotnik napisał:

ale   to nie tak ze sw115 sie nie nadaje do stero , jezeli zjedzie sie z volume to juz jest wystarczajaco szybki i naprawde daje rade :) wlasnie dlatego szukalem suba z regulacja volume.  nawet taki velodyne ma te pokretla tak ze latwo i szybko zmienic nastawe mozna , a przestawienianie sw115  czy mawet polkow hts10 zeby z tylu zobaczyc  potencjometr ... no to nie jest wygodne i rozwiazanie na dluzszy czas :)  dlatego wlasnie tak bardzo szukam suba z pilotem i wyswietlaczem , ale nic nie ma oprocz velodyne z BR :( 

Zdecydowanie to rozumiem.

Ja z kolei nie bardzo lubie schodzić moca na subie praktycznie na minimum. Moim zdaniem sub wtedy traci.

Toteż dlatego nie specjalnie 115SW mi podszedł w stereo. Ale wiadomo co kto lubi.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Piotr Sonido napisał:

TS300 to Tannoy, nie Velodyne.

Bas jest mniej zmienny. Wybrzmiewa w ten sam sposób.

Zdecydowanie to rozumiem.

Ja z kolei nie bardzo lubie schodzić moca na subie praktycznie na minimum. Moim zdaniem sub wtedy traci.

Toteż dlatego nie specjalnie 115SW mi podszedł w stereo. Ale wiadomo co kto lubi.

Piotr

Wszystko sie zgadza ale w stereo nie ma wyboru , zreszta to tak duzy sub ze nawet przy niskim volume jest sporo basu  , i stad uzwazam ze nadaje sie nawet do muzyki :)  polk hts tez fajnie bo brzmi troche jak sub zamkniety . wiadomo nie ma subwoofera idealnego :) stad kompromisy . slyszac sw115 w kinie juz potem na tannnoy czy nawet hts10 slychac i czuc roznice :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...