Skocz do zawartości

Problem z Amplitunerem Denon AVR-X1600H


TOMASZ85

Recommended Posts

Witam
Jakoś miesiąc temu zakupiłem używany Amplituner Denon AVR-X1600H, który podpięty jest pod TV LG OLED55C1 oraz kolumny 5.1 Klipscha (r-620F, R-51M, R-34C oraz sub r-100SW).
Z amplitunerem mam taki problem, że po około godzinie pracy wyłącza się, bez względu na to, pod jakie źródło jest podłączony, czy jest włączony TV czy nie, czy gra na pełnym 5.1 czy samych frontach, co jakiś czas sam się resetuje.
Po kupnie amplitunera był zrobiony reset ustawień oraz aktualizacja oprogramowania.
Amplituner stoi na komodzie na otwartej przestrzeni, gdy się wyłącza jest dosłownie lekko ciepły, więc to raczej nie jest kwestia przegrzania.
Jest to moje pierwsze kino, dlatego nie wiem, gdzie szukać problemu, czy to kwestia ustawień, czy jest to raczej usterka techniczna?
Gdzieś czytałem, że u innych też pojawiał się taki problem.

Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem, co dalej robić z amplitunerem, muszę sprawdzić, może jest jeszcze na gwarancji...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend na spokojnie mogłem przetestować amplituner odnosząc się do porad i okazało się, że to jednak timer, był ustawiony na 15 min, chociaż to dziwne, bo amplituner wyłączał się po około 1 godzinie, w każdym razie po wyłączeniu tej opcji amplituner popracował przez cały weekend nie wyłączając się. Dziękuję serdecznie za pomoc, bo już miałem odsyłać sprzęt do serwisu.

P.S. Przy okazji pytanie poboczne, czy mikrofon kalibracyjny Denon dm s205 będzie pasował do mojego amplitunera? Kupowałem używany i nie było mikrofonu w zestawie, a znalazłem taki na olx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...