Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem


Pini

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam problem z dźwiękiem. Po włączeniu sprzętu (Audio Analogue Crescendo, BW CM1, kable głośnikowe mają już swoje lata) mam problem z brakiem dźwięku. Zwiększenie głośności na prawie max odblokowywuje dźwięk. Nie ma znaczenia, czy jest to odtwarzacz CD, czy inne źródło dźwięku. Raz jest to jedna kolumna przeważnie ta sama, innym razem obie kolumny. Gdzie szukać problemu? Wygląda na problem ze wzmacniaczem, ale może się mylę.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 8.09.2022 o 16:09, Pini napisał:

Witam serdecznie,

Mam problem z dźwiękiem. Po włączeniu sprzętu (Audio Analogue Crescendo, BW CM1, kable głośnikowe mają już swoje lata) mam problem z brakiem dźwięku. Zwiększenie głośności na prawie max odblokowywuje dźwięk. Nie ma znaczenia, czy jest to odtwarzacz CD, czy inne źródło dźwięku. Raz jest to jedna kolumna przeważnie ta sama, innym razem obie kolumny. Gdzie szukać problemu? Wygląda na problem ze wzmacniaczem, ale może się mylę.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

OOo też się podpinam do tego pytania. Ten sam zestaw. Przez chwilę zastanawiałem się czy to ja nie napisałem tego postu, no ale jeden wyraz zdradził, że jednak nie jestem sam :) Największy problem, że nie wiem jak to wywołać by np wskazać komuś kto naprawia o co mi dokładnie chodzi. Jest to na tyle losowe, że raz gra dobrze miesiąć, a potem kilka razy w ciągu dnia jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...