Skocz do zawartości

Samoczynne włączanie NADa C338, przy odpaleniu PC w tej samej sieci


Patrykk

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z automatycznym włączaniem NADa C338, przy uruchamianiu PC będącego w tej samej sieci. W aplikacji NADa na Andorida mam wyłączone wszystkie opcje auto. Próbowałem usunąć urządzenie w ustawieniach Windowa, niestety przy każdym ponownym uruchomieniu PC dodaje je z powrotem automatycznie. Dodatkowo przy włączaniu słuchawek po Bluetooth z odbiornikiem Creative BT-W3, nie są one wyszukiwane automatycznie, tak jak zawsze miało to miejsce. Mało tego, przy przełączeniu źródła w Win10 na odbiornik, dźwięk automatycznie leci przez kolumny podłączone do wzmacniacza. 

Prośba o pomoc, może ktoś spotkał się z podobnym problemem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 23.09.2022 o 16:47, Patrykk napisał:

Witam,

Mam problem z automatycznym włączaniem NADa C338, przy uruchamianiu PC będącego w tej samej sieci. W aplikacji NADa na Andorida mam wyłączone wszystkie opcje auto. Próbowałem usunąć urządzenie w ustawieniach Windowa, niestety przy każdym ponownym uruchomieniu PC dodaje je z powrotem automatycznie. Dodatkowo przy włączaniu słuchawek po Bluetooth z odbiornikiem Creative BT-W3, nie są one wyszukiwane automatycznie, tak jak zawsze miało to miejsce. Mało tego, przy przełączeniu źródła w Win10 na odbiornik, dźwięk automatycznie leci przez kolumny podłączone do wzmacniacza. 

Prośba o pomoc, może ktoś spotkał się z podobnym problemem. 

Cześć!

Udało Ci się dojść do przyczyny samoczynnej aktywacji NADa?
Mam ten sam model i czasem bez przyczyny potrafi włączyć się na max głośności z jakąś muzyką, lub rozmową prowadzoną przy stole.
Wygląda na to, że czyiś system podłączony przez Chromecast łączy się z moją siecią domową i słyszę aktywność tego systemu.
Nieco dziwne...
Mariusz_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...