Skocz do zawartości

Yamaha HTR-3065 jak podłączyć subufer


Paweł Pablo

Recommended Posts

Dnia 28.10.2022 o 07:37, Piotr Sonido napisał:

Do 1000 zł za set 5.0 będzie ciezko.

Quadral 6500 Le albo poprzednie wersje

Taga 606 V3

Chyba że znajdziesz coś innego to podziel się linkiem?

Piotr

A jaka jest różnica między 6500 Le a 6500f. Już upatrzyłem mam na oku dwa te modele tylko czy bas w nich nie gra za mocno chodzi mi by było słychać nawet szelest liści w filmie a w muzyce było słychać różne instrumenty 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2022 o 09:47, Paweł Pablo napisał:

Witam 

O co chodzi z tymi surondami, taka lipa. Jak kolega wcześniej napisał nadal budżet rośnie na zestaw kolumn,tylko czy by nie było lepiej osbno kompletować fronty, centralny i tyły. Centralny do kina ważna sprawa, fronty do muzyki też, tylko co z tyłami. Szukam do muzyki i do kina 50/50

Cały set jest fajny. Tyły to jest trochę lipa. Ale patrząc na budżet nie ma co narzekać.

 

9 godzin temu, Paweł Pablo napisał:

A jaka jest różnica między 6500 Le a 6500f. Już upatrzyłem mam na oku dwa te modele tylko czy bas w nich nie gra za mocno chodzi mi by było słychać nawet szelest liści w filmie a w muzyce było słychać różne instrumenty 

'F' to oznaczenie frontów. 6500LE to kolejna wersja modeli 6500. ale oznaczenie 6500F dotyczy tych samych kolumn ale tylko  frontów.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Cały set jest fajny. Tyły to jest trochę lipa. Ale patrząc na budżet nie ma co narzekać.

 

'F' to oznaczenie frontów. 6500LE to kolejna wersja modeli 6500. ale oznaczenie 6500F dotyczy tych samych kolumn ale tylko  frontów.

Piotr

Ale czy jest jakaś różnica w budowie dźwięku 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...