Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z regulacją poziomu basu


Recommended Posts

Witam, szukając wiele lat słuchawek odpowiednich moim oczekiwaniom natrafiłem wkońcu na skullcandy crusher wireless z regulacją poziomu basu,posiadam je od trzech lat.Współpracują z odtwarzaczem xduoo x3 II ,grają głośno, czysto z mięsistym basem tak jak lubię (teraz jak zakładam jakieś JBL,sony czy Panasonic gdzie w recenzji jest napisane,że mają mega bass to ja tak naprawdę tego basu kompletnie nie czuję) ...ale do rzeczy czy są na rynku słuchawki o podobnej konstrukcji, gdzie mamy regulację tonów niskich? Szukając archiwa napotkałem na Sennheiser HD 630VB ale nie są już dostępne, żeby móc je kupić, przetestować , skullcandy kosztowały mnie jakieś 500 zł jestem mega zadowolony,ale chciałbym spróbować czegoś droższego z podobnym systemem regulacji powiedzmy do 2,5 tyś zł mogą być przewodowe/bezprzewodowe... Jeśli macie jakieś propozycje to chętnie posłucham.

P.S. będąc w Media markt zakładałem słuchawki które kosztowały ponad 2.tyś zł (żadne nie miały wzmacniania tonów niskich) a co za tym idzie w żadnych nie było efektu woow tak jak  właśnie wspomniane skullcandy crusher wireless .

Screenshot_20221102_172918.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...