Skocz do zawartości

Jamo E4.SUB.1 zmiana


stoik

Recommended Posts

21 godzin temu, stoik napisał:

Właśnie nie ma oznaczonego LFE, wtedy bym nie miał dylematu. Są dwa wejście Line R i L. Trochę się interesowałem (yt itp) i właśnie podawano, ze gdy jest LFE to w nie. Druga opcja była właśnie z dwoma Line R L i tam podawali, ze się wpina dwa sygnałowe z wyjścia na głośniki. A w Taga jest wyjście sub out. Na moje oko to chyba obojętne w które podłączę. Chyba, ze ten przewód typu „Y” i z wyjścia sub out jednym rozdzielić na dwa wejścia w subwooferze? Tylko czy to jest poprawne i nie wpłynie jakoś negatywnie na sprzęt?

A zobacz do instrukcji.

Możesz dla świetego spokoju zastosować kable Y. Sub bedzie się szybciej wzbudzał. Ale kabel a nie dodatkowy przełącznik.

 

15 godzin temu, stoik napisał:

Nie mogę edytować postu więc tu pisze, gdyż po powrocie do domu zajrzałem w instrukcje, a tam na końcu dopiero były schematy podłączeń. W wersji z sub out  pokazuje, ze należy podłączyć do złącza u góry. 

A no widzisz.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie rady. Temat z subem myślę, że zamknięty.

W poniedziałek planuję kupić streamer Wiim mini by dopełnić funkcjonalność Tagi i to będzie koniec szaleństw audio na ten rok. Przynajmniej taki mam plan ;)

 

Przyszłościowo myślę o zamianie Tagi może na coś "ambitniejszego". Do tego to muszę trochę poczytać forum lub skorzystać z wcześniejszej rady Michała i zapolować na MusicCast MCR-N670D, jednak widzę, że z dostępnością na te chwilę bardzo słabo. Chyba tylko w jednym sklepie trafiłem. Czyżby koniec produkcji, czy wojna itp odbija się na dostępności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odkopie. Jak ten ampli od Taga wypada? 

Chodzę cały czas koło niego, aż zdrożał do 1500zł i się zastanawiam czy warto go łączy z jakimiś podłogówkami do ok 1400zł (nawet używka)?

Tage testowałem w sklepie z Taga 5-6F SE, ale nie poczułem niskich tonów przy umiarkowanym odsluchu.

Spotkałem się też z opinią, że ta moc 2x75W jest sporo zawyżona. Podłączyłem też panasa pmx92 o mocy 2x65W po Indinia Line 561 i mimo takiej mocy, rozmową można było zagłuszyć te głośniki, ale gdy podpiałem pod nie Denona RH800 to już było wystarczająco głosno ;)

A już wogóle głośno zrobiło się na denon ceol n10 ale podpiety już pod mocniejsze glosniki, gdzie na polowie glosnosci było naprawde przyzwocie glosno w salonie.

Już sam nie wiem jak to tymi z mocami jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...