Skocz do zawartości

Czy istnieje zwykły stacjonarny odtwarzacz mp3/flaac z przyciskami przewijania?


Przemysław Matoga

Recommended Posts

Koledzy, potrzebuję mieć na szafce stacjonarny odtwarzacz flac, lub ostatecznie tylko mp3, ale, żeby był stacjonarny, miał przyciski play/stop, next, prev i przewijanie. Żeby miał funkcję losowego odtwarzania z wybranego folderu, wybór folderu i czytał z usb lub karty lub dysku.
Kupiłem odtwarzacz sieciowy ze wzmacniaczem Marantz 1200, kosztuje to aż 3 tysiące i powiem szczerze, że do odtwarzania plików z nośnika to się nie nadaje.
Jeśli w folderze jest więcej niż 200 utworów to strasznie laguje, nie ma przewijania, losuje utwory ale tylko pierwsze 50 a resztę pomija. Żeby posłuchać muzyki to po włączeniu trzeba się przebijać klikając po menu i wybierając źródło i ścieżkę do folderu.
Tragedia, wszyscy stawiają tylko na odtwarzanie sieciowe a o zwykłym z nośnika zapomnieli ?? Szukam i szukam i nie ma czegoś takiego, nie ma odtwarzacza, który ma podstawowe funkcje. Za to wszystkie inne bardziej zawansowane funkcje posiadają.
Budżet mam na to w tej chwili już max 1.000zł bo wydałem na tego nieszczęsnego Marantza, gra ładnie ale moich wymagań nie spełnia (jak ktoś chce to odsprzedam ze stratą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...