Skocz do zawartości

Tanie kable do rozjaśnienia górnej średnicy


Recommended Posts

Hejka, w swoim nowym zestawie chciałbym wykorzystać bi-wiring (zapłaciłem za 4 gniazda, to wykorzystam te 4 gniazda ;) ) ale dość niewielkim kosztem (do 90 za metr). Zależy mi na rozjaśnieniu średniej góry albo zupełnej neutralności - nie chcę przyciemnić przekazu. Z całą pewnością różnicy i tak nie usłyszę, ale zależy mi na tym, żeby zaspokoić swoje raczej psychiczne oczekiwania ;) Wybór zawęziłem do:

* Chord Carnival Silverscreen bi-wire (tylko jednak kable mają 1,5 mm przekroju, nie wiem czy nie za mało)

* Audio Quest Rocket 11 bi-wire,

* QED Reference Silver Anniversary XT bi-wire,

* Supra Rondo bi-wire,

* Dali Blue Wave bi-wire.

Ogólnie jak widać mój max cenowy to do 90 zł za metr i ani złotówki więcej. Jak za spokój ducha. Mogę też kupić pojedyncze i je połączyć sobie w bi-wire, ale wtedym musiałbyś iść w podwójną ilość, więc kwota magicznie spada do 45 zł za metr ;) tak, lubię jasny przekaz, dlatego interesuje mnie najbardziej podniesienie wyższej średnicy. Nawet na granicy percepcji albo poza nią. Co do bi-wire wiem, że głosy są sprzeczne, ale jednak już omijając temat wpływu na dźwięk, to kable są grubsze więc ładniejsze ( ;) ) a dwukrotnie zwiększa się powierzchnia styku kabli z terminalami, co już moim zdaniem może mieć mniejsze czy większe znaczenie. Omijamy konfekcję - wolę gołe kabelki.

 

Pozdrowienia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...