Skocz do zawartości

Microlab solo 6c czy Używane kolumny do około 400zł do stereo i kina?


Recommended Posts

Napisano

Szukam kolumn do amplitunera 100w/kanał, 4-16ohm (pioneer vsx-521s) do około 400zł. Lubię brzmienie typu "V" gdzie wszystko jest wyraźne i czyste a bas skupia się na sub-basie a na reszcie pasma basy jest punktowy - nie buczy cały czas ale nie jest też słaby. Nie mam miejsca na subwoofer - sprzęt stoi w małym pokoju około 9m2 łączonym z kuchnią 6m2. 

Będę używać zestawu jako kina domowego i stereo - słucham głównie rocka, Industrial i muzyki elektronicznej/klubowej i trochę metalu

W kinie domowym używam 45w 16ohm satelitek Pioneer s-x7a na tylny kanał (jeden głośnik pełnozakresowy, Bass reflex) 

Za kanał środkowy robią głośniki od telewizora (dosyć dobre w porównaniu do dzisiejszych)/ustawienie phantom (siedzę bezpośrednio przed telewizorem). Mają 2x20w, chyba 8ohm I są połączone jako jeden kanał równolegle.

Aktualnie planuję podłączyć moje microlab solo 6c (2x50w) po zmodyfikowaniu ich na kolumny pasywne

Czy w budżecie do 400zł opłaca się coś szukać czy lepiej zostawić te microlaby

Jeśli tak to jakie modele/firmy/serie polecacie? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...