Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe


Recommended Posts

Cześć,

szukam słuchawek bezprzewodowych, dokanałowych do kwoty 300 - 500zł. Zależy mi najbardziej na niskich tonach. Czy słuchawki na BT potrafią w ogóle dobrze zagrać dolne partie?

W każdym razie, nie chcę aby bas tylko stukał, ale żeby ładnie "podudniło". Słuchany przeze mnie gatunek to muzyka elektroniczna > hardstyle.

Dodatkowym plusem będzie dobra bateria. Z góry dzięki za poświęcony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hardy napisał:

Cześć,

szukam słuchawek bezprzewodowych, dokanałowych do kwoty 300 - 500zł. Zależy mi najbardziej na niskich tonach. Czy słuchawki na BT potrafią w ogóle dobrze zagrać dolne partie?

W każdym razie, nie chcę aby bas tylko stukał, ale żeby ładnie "podudniło". Słuchany przeze mnie gatunek to muzyka elektroniczna > hardstyle.

Dodatkowym plusem będzie dobra bateria. Z góry dzięki za poświęcony czas.

Jak najbardziej potrafia, ale ocena to rzecz subiektywna. Dla mnie np. jak cos "dudni" to "ladnie" nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 26.01.2023 o 11:14, Hardy napisał:

Dzięki za odpowiedź, jednak szukam słuchawek dokanałowych.

Hejah, jak szukasz słuchawek dokanałowych to znajdziesz na hamamobile https://hamamobile.pl/sluchawki-bezprzewodowe  Ja osobiście nie jestem zwolennikiem słuchawek dokonałowych, wolę nauszne, zresztą takie też mam z JBLa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...