Skocz do zawartości

ProjectPi

Uczestnik
 • Zawartość

  574
 • Dołączył

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Można obniżyć cyfrowe poziomy głośności dla poszczególnych wejść. Nie można podwyższyć, w sytuacji, gdy źródło poziom obniża przy wysyłaniu danych.
 2. Wysokoimpedancyjnemu i z duza czuloscia na wejsciu wzmacniaczowi mocy dodatkowy preamp jest zbedny. Co najwyzej uzytkownikowi, gdy mu brak odpowiedniej porcji znieksztalcen. Co innego, gdy czulosc mala a i wieksza wydajnosc pradowa jest wymagana.
 3. Potencjalnie wystarczy, ze sterujace oprogramowanie nie rozpoznaje nowego typu subskrybcji, by pojawily sie problemy,
 4. Gdzie? Teraz jest tak, ze kazda subskrybcja pozwala na taka sama jakosc maksymalna, wlaczajac w to lossless flace 192 kHz. Pod warunkiem, ze kombinacja sprzet i kontrolujace oprogramowanie to umozliwiaja.
 5. Obiektywnie przejmować się. Ale podobno są tacy, co lubią słuchać przy pętlach masy i innych sposobach ubogacania dźwięku, więc co kto lubi.
 6. Jakie kolumny? Relatywnie proste obciążeniowo, z możliwie płaska charakterystyka gdzieś od 2 kHz i bez znacznych kątów fazowych w tym zakresie.
 7. To doloz. Cokolwiek gdziekolwiek przeczytasz i bedzie niedosyt.
 8. Najbardziej niepewna jest tu przyszlosc androida. W przypadku iOS uzywany jest wbudowany w iDevice mikrofon, mozna wybrac sposrod 2 krzywych docelowych, okreslic zakres czestotliwosci i np. maksymalny gain proponowany. Rezultat to do 10 filtrow PEQ.
 9. ProjectPi

  Tidal vs CD

  To sa dopiero bzdety...
 10. Jezdzil. Az w koncu robota dotarla do domu, zdrowie podupadlo, i sie Spark kurzy.
 11. Mialem cos podobnego, od Hitachi, jako pierwsze zagramaniczne audio niebedace walkmanem:
 12. Kazdy odtwarzacz plikow muzycznych ktory ma funkcje, o ktorych wspomnialem - wspierajace streaming w sieci lokalnej - bedzie mogl dostarczac muzyke do WiiMa. Jednym z nich jest aplikacja firmowa WiiM Home App.
×
×
 • Utwórz nowe...