Skocz do zawartości

Klipsch r800f vs Kef q950


Wodz76

Recommended Posts

Witam amplituner Onkyo 6100, brak możliwości odsłuchu klipsch r800f i Kef q950 dlatego muszę polegać na opiniach ,testach i osób które, się znają lub słyszały jak to gra.Głośniki będą używane do kina domowego i muzyki na dalszym etapie będzie rozbudowa, zależy mi na dobrych wysokich tonach czystej górze scenie i przestrzenności nie wiem czy dobrze to opisuje  co lepiej zagra klipsch czy Kef , jeśli chodzi o niskie tony to nie wiem czy się na nich skupiać  przy wyborze jak i tak będzie subwoofer co polecacie pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Piotr :)

Jakie duże masz pomieszczenie ? 

Jeśli używki to RP260/RP6000 lub lak pomieszczenie jest większe RP280/8000 , Monitor Audio Bronze też będą bardzo fajnym rozwiązaniem KEFy też raczej bym odpuścił patrząc na Twoje założenia, a Klipscha R800F też bym odpuścił zwłaszcza, że cenowo na rynku wtórnym wcale dużo nie ustępuje serii RP260/280.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2023 o 08:39, Michał Gałązka napisał:

Ja się zastanawiam skąd się biorą takie ceny na rynku wtórnym, przecież nawet po samym wykonaniu kolumny widać, która jest więcej warta, nie mówiąc już o brzmieniu. 

Ogólnie rynek audio wariuje jak szalony :/ 

Facet patrz po ile jest nowy i wystawia trochę taniej.

Nowych rośnie używanych też.

A ten co się zna to wie czy model był popularny czy nie.

I takiego Klipsch Synergy nie wystawisz drogo bo tego jak nie ma teraz to zaraz będzie wysyp. Ja tego sprzedawałem paletami.

Ale jak zobaczysz Palladium to co innego.

Albo tańsze Icon. Ale te WF:

obraz.png.3ad326ec3e150af44463f1aebd5e1eec.png

 

Będa droższe bo mało spotykane byl na rynku.

A jeszcze kolejna sprawa co robi na rynku wtórnym konkurencja z tamtych lat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...