Skocz do zawartości

Co wybrać?


_Kierownik_

Recommended Posts

Szukam nagłośnienia do pokoju coś co dobrze sprawdziło by się do oglądania filmów i słuchania muzyki budżet około 2500zł nie mam pojęcia co wybrać ze względu na ilość produktu na rynku. Kino domowe/głośniki/soundbar chciałbym podłączyć pod pc zależy mi na dobrym bassie, jak narazie zainteresowały mnie Onkyo HT-S3910DAB i JBL Bar 500 lecz nie mam pojęcia co sprawdziło by się lepiej i czy może jest coś lepszego. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nie mówię że to ma być sprzęt najwyższej jakości bo przy moich 10 letnich creativeach napewno będzie jakiś przeskok
Oglądałem jeszcze Klipsch ProMedia Heritage 2.1, Edifier S360DB warto rozważać któreś z tych opcji? Trzeba też pamiętać że jednak mają być to głośniki na których czy to będę sobie oglądał jakieś materiały na youtube, słuchał muzyki czy sporadycznie oglądał filmy nie potrzebuje systemu 5/7/9.1 i tak dalej, wystarczy mi nawet zwykłe stereo 2.1.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak stereo to masz mnóstwo opcji - wzmacniacze jakieś Onkyo, Sony, Technics, kupisz sobie za 150zł nawet, a nie ma tam się co zepsuć. Nowe czy nawet używane kolumny podstawkowe też. Polecam na OLX Pylon Pearl, 600zł para czasami. I cyk zestaw który zjada każdy soundbar na rynku na śniadanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...