Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do Jamo s 506 hcs?


dawid 810909

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Zwracam się z takim pytaniem w związku z tym, że mój Panasonic SA-XR45 zakończył swój żywot. Nie potrzebuję koniecznie amplitunera, wzmacniacz wystarczy. Nie mam potrzeb audiofilskich, bardziej zależy mi na tym żeby dobrze obsłużył głośniki które mam, zarówno w stereo jak i surround, (na razie używam tylko stereo ale z czasem zamontuję tylne głośniki)  w stopniu porównywalnym do owego Panasonica (co w nim podobało mi się najbardziej to że w zależności od ilości podłączonych głośników 2.0, 5.0 czy 5.1 mogłem go indywidualnie ustawić np.: jak nie miałem subwoofera to wyłączałem go w menu i miałem podany lepszy bas na główne kolumny, a jak wpiąłem suba to główne kolumny grały przede wszystkim górą i środkiem).  Sprzęt służy głównie do odtwarzania dźwięku z TV oraz okazjonalnego słuchania muzyki. Z dodatkowych wymagań zależy mi aby miał wejście optyczne, bo przez nie obecnie podłączam TV (w TV nie mam coaxiala a w ampli nie mam HDMI) albo HDMI. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...