Skocz do zawartości

Audio dla poczatkujacego


Zimnyszron

Recommended Posts

Witam forumowiczow.

Chcialbym zaczac przygode z audio i mam sporo dylematow. Audio glownie bedzie dzialac pod tv do ogladania filmow i ogolnej poprawy dzwieku z tv a sporadycznie sluchanie muzyki (glownie rap, hip-hop wiec fajnie zeby byl dobry bas) pokoj okolo 25 m2. Znalazlem w sieci takie oto glosniki aktywne Argon Audio Fenris A55. Mial ktos z nimi doczynienia i moze cos o nich powiedziec? Pytanie czy warto isc w strone glosnikow aktywnych czy lepiej kupic pasywne ze wzmacniaczem? Jesli druga opcja to zalezalo by mi na wejsciu optycznym by podlaczyc tv do niego no i wyjscie na suba by moze kiedys rozbudowac o skrzynke gdyby brakowalo mi basu. Wiem ze dobor wzmacniacza i kolumn jest trudny by dobrze to ze soba gralo wiec jesli byla by mozliwosc to prosil bym o podanie w propozycjach zestawow dobrze skomponowanych. Budzet okolo 3 tysiecy i biore tez pod uwage sprzet uzywany. Pozdrawiam forumowiczow i z gory dziekuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...