Skocz do zawartości

Słuchawki, specyficzne wymagania


Recommended Posts

Witam, już miałem jeden temat o słuchawkach ale teraz nieco się zmieniło.

 

Szukam słuchawek przewodowych, do 500zł, w mieszkaniu mam raczej głośno więc RACZEJ pół-otwarte.

Wczoraj była promocja na Beyery DT990 Black Edition 250Ohm za 519zł. Zamówiłem, nie opłaciłem, dzisiaj już są do odbioru no ale mam wątpliwości.

Obecnie mam Beyery DTX910 więc raczej niższa półka, jakie są wg mnie? wszystko słychać na około, mam wrażenie że po założeniu ich lepiej słysze otoczenie niż bez nich. Dla mnie raczej słabe basowo i trochę za mocno w wysokich. Są wygodne ale nie wiem czy faktycznie takie są czy po prostu się przyzwyczaiłem. Przed nimi miałem Creative EVO Wireless i wg mnie one lepiej grały... chociaż były zamknięte i to inaczej się porównuje...

Do napędzania mam obecnie iFi Audio Uno podłączone do PC przez usb.

Szukam słuchawek z dobrym pozycjonowaniem w grach FPS oraz okazjonalnie do muzyki. Audiofilem nie jestem także pozycjonowanie dla mnie ważniejsze...

Co polecacie/radzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Witaj,

Jeśli masz głośno wokół siebie, to postaw na słuchawki "zamknięte"

-Nikt nie będzie Cię słyszał ,a Ty będziesz mógł swobodnie słuchać muzyki.

Jeśli chciałbyś mieć ,wygodną i lekką słuchawkę a zarazem z zarysem dźwięku "studyjnego" -czyt. precyzyjnego

to rozejrzyj się za Audio Technica A550 Z https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-a550z.html

Jeśli chciałbyś je sprawdzić, to pisz bądź zapraszamy do naszych punktów na odsłuchy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...