Skocz do zawartości

Top Hi-Fi & Video Design

Branża
 • Zawartość

  1 225
 • Dołączył

 • Ostatnio

2 obserwujących

O Top Hi-Fi & Video Design

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

3 549 wyświetleń profilu
 1. Witaj, Żeby dobrze dopasować rozmiar głośników do Twojego salonu, to bardzo Cię proszę o informację ile metrów kwadratowych tam jest. W zależności od tej odpowiedzi, będziemy dopasowywać głośniki. Jeżeli zależy Ci na funkcjonalności w postaci łączności bluetooth (choć bardziej zalecamy skupić się łączności wifi-aplikacje w ten sposób działają) to zacznijmy od amplitunera Yamaha RN 402 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-r-n402d.html -otrzymasz więcej niż założyłeś, po za tym będzie to dobry partner dla wielu różnych głośników do 2-3 tysięcy złotych za parę. Jeżeli coś już pozostało Ci w głowie, to z pewnością będzie to dla Ciebie dobry odnośnik, który umożliwi Ci podjąć dobrą decyzję Czekamy na rozmiar salonu
 2. Witaj, Konfiguracja BS Powernode 2i z głośnikami Carina 243 stanowi dobrą propozycję. Osobiście posłuchałbym jeszcze tego urządzenia z podstawkami B&W 706s2 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/bowers-wilkins-706-s2-bialy.html - większy woofer na średnioniskotonowym zakresie, powinien zagwarantować Ci większy bas i większą skalę dźwięku. Oczywiście, zapraszamy Cię na prezentację do naszych salonów, to umożliwi Ci podjęcie właściwej decyzji. Ewentualnie możemy wypożyczyć Ci sprzęt do domu.
 3. Proponuję żeby autor wątku posłuchał jednak tego zestawienia. Pamiętajmy, że wiele osób ma różny gust, odmienne preferencje. Jeżeli wskazana konfiguracja nie podejdzie, to mamy na tyle dużo sprzętu z naszego portfolio, że coś powinno przypasować.
 4. Zmieścimy się w budżecie -po to jesteśmy żeby pomagać naszym klientom. Tylko najpierw posłuchaj, chciałbym mieć pewność że jesteś zadowolony
 5. Witaj, Najrozsądniejszym wyborem m.in do kuchni będzie Yamaha MusicCast 20 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-20.html Jeżeli chciałbyś przesłuchać go w swoich warunkach, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami.
 6. Witaj, Żebyś mógł uzyskać przyzwoity efekt na tych głośnikach, to proponuję Ci odrobinę dołożyć do Nada C316. Nieduży z zewnątrz, ale mający duże możliwości. Plastyczny dźwięk, szybki bas, do tego łagodny charakter dźwięku, może Ci się spodobać. https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c316-bee-v2.html - zapraszam Cię do kontaktu, przygotujemy lepszą cenę jak Ci się spodoba
 7. Witaj, Pomieszczenie jest dobre dla niedużych głośników podstawkowych. Jeżeli chcesz mieć możliwość słuchania muzyki na nie złym poziomie oraz mieć możliwość podłączenia telewizora i oglądania filmów, to proponuję zainteresować Ci się: B&W 607s2 + Yamaha RN 803 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/bowers-wilkins-607-s2-anniversary-edition.html https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-r-n803d.html Zapraszamy Cię na prezentację tego systemu do naszego salonu Tophifi w Katowicach :):)
 8. W tym tygodniu będą już dostępne RXA2, więc będzie można posłuchać tego modelu w naszych salonach. Co prawda to następca modelu RXA 880, ale warto się przekonać co się zmieniło.
 9. koszt byłby nieduży, bardziej chodzi o to że aplikacja jest na pierwszym planie sterowania urządzeniem, więc producenci rozwijają ten wątek. W dniu jutrzejszym wjeżdża na magazyn dużo amplitunerów RXV6 i RXV4 a więc będą dostępne w Topach.
 10. Witaj, Zdecydowanie kombinacja Teac TN3B + Yamaha Musiccast 50 może zadziałać fizycznie. Musiałbyś tylko wybrać w gramofonie opcje, korzystania z dostępnego przedwzmacniacza, a Musiccast 50 podłączyć się pod gniazda RCA z tyłu obudowy. Pamiętaj jednakże, że taka kombinacja jest dużym ograniczeniem dla gramofonu. Jeżeli miałoby to być "na chwilę" to w porządku, ale w przyszłości warto zastanowić się nad oddzielnym stereo.
 11. Witaj, Jeżeli już rozpatrujesz model Elaca Debut 6.2, to koniecznie posłuchaj jego rozwiniętej wersji, czyli modelu Debut Rererencje B6 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-debut-reference-b6.html Głośniki te kosztują trochę więcej, ale mają więcej powietrza i brzmią szerzej, na boki. Zapraszamy Cię na odsłuch lub wypożeczenie.
 12. Witam, W celu sprostowania, tylko napiszę, że kolega powyżej zacytował post, który jest sprzed 2,5 roku, a jak wiemy za pomocą aktualizacji wiele się mogło zmienić
 13. Witaj! Zdecydowanie, lepszym wyborem będzie zakup amplitunera i na początek dwóch kolumn podłogowych, z czasem rozbudujesz sobie zestaw o kolejne głośniki. Otrzymasz znacznie lepszej jakości dźwięk. Model RXV485 jest już wycofywany z oferty, więc będzie problem z jego zakupem. Proponuję rozważyć Ci nowy model, który już niebawem pojawi się w naszych salonach czyli. RXV2a Co do głośników, to z chęcią zaproponowałbym Ci Indianę Line Nota 550X https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-nota-550.html Co prawda będzie trochę drożej, ale w przyszłości jak wspomniałem będziesz mógł rozbudować to o kolejne produkty. Zawsze, można też skorzystać z rat 10,20,30,50x0 :):) na stronie online i w naszych salonach. Zapraszamy!
 14. Nasz salon Tophifi w Lublinie, jest otwarty więc zapraszamy na konsultacje i odsłuchy :):)
 15. Świetnie! Miło jest nam słyszeć, że udało się miło spędzić czas w salonie w profesjonalnym towarzystwie W każdym razie umocniłeś się w przekonaniu, że Bluesound robi dobre rzeczy
×
×
 • Utwórz nowe...