Skocz do zawartości

Top Hi-Fi & Video Design

Branża
 • Zawartość

  3 168
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

16 839 wyświetleń profilu
 1. Połączenie Dragonfly do komputera a następnie wyjście po mino jacku z niego do Twoich głośników to obecniej najlepsza opcja. Nie wchodziłbym w karty dźwiękowe-komputerowe bo te zazwyczaj są słabe i dużo mieszają.
 2. I to najlepiej w konfiguracji, conajmniej 5.1 choć dwa subwoofery również miłe widziane na lewą i prawą stronę.
 3. Cześć, Marka nienależy do najmocniejszych w swojej klasie, choć ma udanych kilka produktów. Jeżeli chciałbyś się rozejrzeć za niedrogimi kolumnami ,zerknij sobie na Elac z serii Debut albo też Indiana Line z serii Tesi. https://www.tophifi.pl/catalogsearch/result/?q=Elac+debut https://www.tophifi.pl/catalogsearch/result/?q=Indiana+tesi Najlepiej było spotkać się z nami i to sprawdzić "organoleptyczne " zainteresowany?
 4. Cześć, Czekaj ale widać, że jeszcze nie przesłuchałeś Powernode, dlaczego?
 5. Cześć, Możesz jeszcze zerknąć na dwie propozycje z naszej oferty, może się okaże, że sprawa sama się rozwiąże z doborem: Rotel A14mk2 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-a14-mkii.html Nad C389 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c-389.html Dwa różne oblicza, dwie ciekawe prezentacje. Zapraszamy;)
 6. Zdecydowanie warto. Dobrze trzymają wartość, świetna praca napędu. Barwa dźwięku zadowoli nie jednego audiofila. Szukać wyłącznie w dobrym stanie.
 7. To coś jest błędnie łączone, bo to naprawdę nie jest możliwe żeby taka konfiguracja nie mogła zagrać. Czy masz gdzieś blisko Tophifi?
 8. Bardzo dobry wzmacniacz, który można kupić na rynku wtórnym w okolicach 4000 zł. Warto poszukać.
 9. Z jakiego miasta piszesz? Dwa słowa od nas, wąskim gardłem będzie Twoja elektronika, amplituner. Może warto byłoby rozważyć jeszcze tutaj jakiś ruch?
 10. Witaj, Jak będziesz już gotowy na 606- to pisz na priv zrobimy jakąś lepszą ofertę Co do połączenia, musisz mieć wzmacniacz żeby mogło to zagrać, w komplecie Jeśli potrzebowałbyś prostego wzmacniacza i chciałbyś czerpać sygnał z komputera to wtedy: -Rotel A11 Tribute https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-a11-tribute.html -Do komputera potrzebowałbyś DAC czyli takie urządzonko jak Audioquest Dragonflt w wersji: BLACK https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-black.html RED https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-red.html COBALT https://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/audioquest-dragonfly-cobalt.html każdy z nich różni się jakością dźwięku, mocą. Oprócz tego łączysz to ze sobą za pomocą kabla mini-jack z komputerem: https://www.tophifi.pl/przewody/golden-gate-1m-jack-rca.html albo opcja numer dwa: -kupujesz sobie amplituner z funkcjami sieciowymi i łączysz się bezprzewodowo z komputerem (BT albo AIRPLAY-jeśli używasz MAC) Yamahę RN 600 https://www.tophifi.pl/multiroom/musiccast/yamaha-musiccast-r-n600a.html :):)
 11. Cześć, Można zostawić różne opcje, najlepiej to głośniki typu "outdoor" byłoby bezpiecznie przez cały rok. O jakim budżecie myślałeś aby przeznaczyć na całą inwestycje?
 12. Może to będzie głupie, ale czy parując PX7s2e przytrzymujesz przycisk "do góry" przez 10 sekund? Wtedy następuje docelowe parowanie tych słuchawek.
 13. Cześć, Czy w grę wchodzą również nowe kolumny? Z tego co czytamy, to nie słuchałeś tych głośników a to byłoby radykalnie potrzebne. Może skusiłbyś się na zaprosiny do naszego salonu na prezentację alternatywnych produktów?
 14. Ok, monitoruj to sobie, bo raz na jakiś czas coś się może pojawić
 15. No to się wszystko zgadza. Rozmiar pliku potwierdzony zrobiłeś update tego dragonfly?
×
×
 • Utwórz nowe...