Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Szukam słuchawek do 300-350 zł, w których nie słychać pisków i trzasków, jak to miałem w prawie każdej poprzedniej parze. ANC mnie nie obchodzi, słuchawki najlepiej okrągłe bez tego "dzyndzla", bo często używam ich podczas snu. Obsługa najlepiej przyciskiem, a nie dotykowo. Do tej pory miałem same bardzo tanie zestawy:

QCY T1 - 60 zł - tragiczna jakość dźwięku, dużo szumów i klików, ale wygodne do spania. Niestety chińczyk przytrzasnął kable przy montażu więc jedna słuchawka po czasie padła.

Xiaomi TWS basic 2 - 80 zł - jakość dźwięku dalej kiepska, ale hałasują WYRAŹNIE mniej. Dalej je używam, ale akumulatorki już zdychają i trzymają max godzinę po ładowaniu.

Behringer LIVE BUDS - 140 zł - totalna porażka. Najgorsze ze wszystkich. Mają szumy, trzaski, jakość dźwięku okropna. Asystent brzmi strasznie, a najlepsze jest to, że w lewej słuchawce mówi "right channel" i na odwrót 😃 Użyłem ich parę razy i rzuciłem w kąt. Strata kasy.

 

Po tych przejściach chcę się w końcu przerzucić na coś odrobinę lepszego. Dalej mam bardzo ograniczony budżet, ale mam wielką nadzieję na wyrwanie czegoś w miarę dobrego. Modele które rzuciły mi się w oko:

- Sony WF C-500
- Creative Outlier Air V3

Mało interesują mnie odpowiedzi typu "z opisu jest spoko", bardzo chcę usłyszeć opinię osób które faktycznie odsłuchały daną parę 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...