Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, chciałbym najpierw się przywitać, jestem tutaj nowy. Mój post dotyczy konstrukcji boomboxa/ kolumny przenośnej wykonanej w domu. Chciałbym was prosić o porady merytoryczne w kwestii budowy takiego urządzania. Nie zależy mi na niesamowitym efekcie wow, po prostu żeby przyzwoicie grało w miarę rozsądnym budżecie. Do budowy tego urządzania chciałbym wykorzystać głośniki marki  Blow TW-23 wysokotonowe, a także niskotonowe Blow WK650. Głośniki byłby podłączone do radia samochodowego, właśnie w tej kwestii chciałbym się zapytać, czy to ogólnie będzie dobre rozwiązanie? I czy później odbije się w mocy głośników, chciałbym znaznaczyć, że sprzęt zasilany byłby akumulatorem 12v 20ahz możliwością podłączenia do sieci 230v. Generalnie chciałbym aby moc wyjściowa byłaby zbliżona do 200 RMS. Co to głośników firmy blow, a na dzień dzisiejszy sprawa dyskusyjna, bo też nie widzę problemu włożyć jakiś lepszych głośników, ale ze względu na przeznaczenie sprzętu na warsztat i budowę nie chciałbym dużo w niego inwestować. Materiał obudowy drewno, sklejka.
Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...