Skocz do zawartości

TV 120/144 Hz ampli 120 Hz ale eARC w TV na oddzielnym hdmi i tylko w 60 Hz


hrabialulek

Recommended Posts

Witam wszystkich
Jak w tytule mam pytanie do osób które mają podobną konfigurację lub wiedzą czy jest możliwość
podłączenia kompa z kartą graf. z portem HDMI 2.1 120 Hz do amplitunera 120 Hz i TV 120/144 Hz,
z tym, że z oddzielnym portem HDMI EARc 60 Hz ( TV nie ma portu 120/140 HZ z EARc tylko oddzielnie w 60 Hz ).

Wiem, że można tak podłączyć jak w TV jest port 2.1 120Hz z eARC Karta graf. do ampli i z ampli wyjście na port tv z hdmi 2.1 z earc, ale co jak jest port eARC tylko oddzielny w 60 Hz ? Będzie to działać w ogóle w 120Hz w PC i bez opóźnień ?

Noszę się z zamiarem zakupu tych rzeczy ( nowy amp 120HZ w/w TV TCL model C84 i nowy komp ), ale czy da się
zrobić 120 Hz w tej konfiguracji i dźwięk Atmos bez zakłoceń czy opóźnień i jeszcze jedno czy będzie
możliwość sterowania głośnością z windowsa np. przez klawiaturę multimedialną czy tak jak teraz mam, że nie
mogę sterować głośnością przy DTS lub Dolby Digital w passthrough za pomocą klawy a tylko pilotem od ampli.
Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...