Skocz do zawartości

Wharfedale Evo 4.3


amatordźwięku

Recommended Posts

21 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Zlecałem. Szafki RTV na rynku albo mi nie pasowały albo były za drogie.

Dąb wycięliśmy z Tatą u niego w lesie, w tartaku zrobili z niego deski a stolarz wysuszył, obrobił i zrobił takie blaty. Lokalny spawacz pospawał te profile i pomalował proszkowo.

W sumie tylko wymyśliłem jak ma wyglądać, dostarczyłem drewno do specjalistów i złożyłem.

Oryginalnie miało wyjść coś jak na grafice poniżej ale najpierw zamówiłem 2 blaty w dokładnie takim samym rozmiarze ( te na dole ma niższy węższy ) więc profile musiałem już inaczej rozrysować.

Potem pomyślałem,że górny blat będzie wystawał wyżej ponad profil ale nie założyłem ,że obrobiony blat będzie o tyle niższy niż były deski ( 3,8 a wyszło 3 cm ). I tak w sumie jestem zadowolony z efektu finalnego :)

 

2023-07-24_09h32_27.png

Podoba mi się. Na prawdę. Do kompeltu robiłeś poźniej ten stolik kawowy?

10 godzin temu, amatordźwięku napisał:

Nie chcę kupować na oko , poprostu próbuje zawęzić swoje kryteria wyszukiwania , gdy będę pewny co chce odsłuchać , to napewno na te odsłuchy pojadę , ciekawią mnie także kolumny Taga Harmony , kef , nie tylko wharfedale...

No to do odsłuchu na pewno powinny trafić na listę. Co je wyróżnia już wiesz. Czy będa dla Ciebie? No to zobaczymy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...