Skocz do zawartości

Słuchawki douszne bezprzewodowe dla fana muzyki filmowej - co polecacie?


Recommended Posts

Cześć,

Mam ogromną prośbę o polecenie mi dobrych audiofilskich słuchawek bezprzewodowych, dousznych dla fana muzyki filmowej. Już raz pomogliście, ale z uwagi na zmianę tel. I brak wejścia na słuchawki trzeba kupić coś nowego. Słuchawki będą używane głównie na zewnątrz- w autobusie, na ulicy itp. Budżet do 500 zł, nie wiem czy to dużo czy mało, ale zależy mi na najlepszej jakość dźwięku.

Dziękuję Wam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to do telefonu. Nie mieszkam w Polsce wiec nie orentuje sie w cenach wiec moze tak - syn uzywa Samsung Galaxy Buds Pro 2 douszne ale to kosztuja okolo 200 euro - moze gdzies  w promocji. Chyba jednak maja tez inne modele .

Masz jeszcze Cambridge Audio melomania sluchawki douszne. Corka uzywa JBL tez douszne i okolo 100 euro.

Audio technica tez ma douszne okolo 500 zl ale rowniez nauszne jak np ATH-ANC500BT i kilka innych.

Najlepiej to na strone wejsc kazdej marki i poogladac. Czesto tez maja ceny podane.

Sony MDR-XB650BT za 130 euro.

 

Obawiam sie ze za ta cene audiofilskich nie znajdziesz ale dobra wiadomosc jest taka ze te marki sa znane i maja od lat dobra jakosc wiec do filmow nie powinno byc problemu.

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...