Skocz do zawartości

Denon x3800h cena na amazonie


adzik

Recommended Posts

Trochę nieporozumienie zaszło co do pojęcia "gwarancji". Gwarancji udziela producent. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu *rękojmi*, na 2 lata. Może oczywiście dodać dodatkową umowną gwarancję. Ale na Amazonię mamy te same prawa konsumenta co w Media Ekspercie, czy w specjalistycznym audio sklepie - różnić się może to, co ponad to w regulaminie "da" nam poszczególny sprzedawca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gumowe Ucho napisał:

Trochę nieporozumienie zaszło co do pojęcia "gwarancji". Gwarancji udziela producent. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu *rękojmi*, na 2 lata. Może oczywiście dodać dodatkową umowną gwarancję. Ale na Amazonię mamy te same prawa konsumenta co w Media Ekspercie, czy w specjalistycznym audio sklepie - różnić się może to, co ponad to w regulaminie "da" nam poszczególny sprzedawca.

Wszystko się zgadza. Amazon raczej nie naprawi tylko wymieni na nowy bądź odda kase i to też nie gotówke tylko bon do nich do sklepu na ta kwote.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Szuprycz napisał:

Wszystko się zgadza. Amazon raczej nie naprawi tylko wymieni na nowy bądź odda kase i to też nie gotówke tylko bon do nich do sklepu na ta kwote.

No nie do końca. Bo w innym watku było pisane że oddają kase w gotówce. Jak najbardziej. To jest Twoje prawo reklamacji. Oni moga zasugerować BON, ten sam model, inny model. Ale możesz się nie zgodzić i wziąć gotówkę. 

Zgadzam się problem na linii CEC to ma wiele urządzeń. W Denonie może występuje to częściej niż  u innych w kilku procentach.

Widzimy to po postach na forum.

No ale amplituner fajny.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2023 o 11:36, beerserker napisał:

witajcie,

też jestem zainteresowany tą ofertą https://www.amazon.pl/Denon-AVC-X3800H-Odbiornik-Av-Czarny/dp/B0BDZXLP6F/ref=sr_1_5?qid=1690039278&s=electronics&sr=1-5

można kupować? Ktoś w Polsce da mi podobną ofertę?

Pozdrawiam.

Ja kupiłem na amazonie ,dwa tygodnie temu ,przyszedł cały bez wgniecenia nawet na kartonie , w pl obdzwoniłem kilka salonów w spr. ceny ,niestety max co oferowali to 200 zł od cen które mają na srtronie przy kupnie za gotówkę ,stwierdziłem że zbyt spora różnica w cenie mimo  krótszej gwarancji

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...